Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Jakie zabawki edukacyjne dla 7 latka?

2023-09-27
Jakie zabawki edukacyjne dla 7 latka?

Dzieci w wieku szkolnym chętnie odkrywają świat, a także poszukują swoich pasji. To wspaniały okres, w którym kieruje nimi ciekawość, a ich zdolności intelektualne rozwijają się w zastraszającym tempie. Jednym z najlepszych sposobów wspierania tego procesu są zabawki edukacyjne, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale także stymulują rozwijanie zmysłów i umiejętności. Jakie zabawki dla 7 latka sprawdzą się najlepiej? Zachęcamy do lektury wpisu w celu poznania odpowiedzi. 

Jakie zabawki dla 7 latka? 5 propozycji

Zabawka dla fascynatów magii

Jeśli szukasz idealnej zabawki dla 7 latka, to Magiczny kuferek sztuczki bursztynowy to świetna propozycja dla przyszłych magików! W pudełku znajdują się rekwizyty do trzech efektownych trików, a także instrukcja, która pozwoli na przygotowanie magicznego pokazu od wejścia na scenę, aż do finałowego ukłonu. Elementy i sztuczki z różnych kuferków można dowolnie mieszać i łączyć, co pozwala stworzyć niezapomniane show — za każdym razem inne. To zabawa, która rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka, a jednocześnie dostarcza mnóstwo rozrywki.

Luneta dla odkrywców kosmosu

Luneta teleskop na statywie biały to najlepsza zabawka dla 7 latka, który zafascynowany jest kosmosem i astronomią. Ten teleskop wprowadzi go w świat obserwacji gwiazd, księżyca i planet układu słonecznego. Produkt wyposażony jest w statyw, co czyni go bardzo wygodnym w użyciu. Zestaw zawiera tak naprawdę wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia przygody z astronomią: teleskop, pryzmat kątowy, statyw, trzy różne okulary, oraz podkładkę z przyssawkami na telefon. 

Zestaw z serii Zrób to sam, czyli kreatywne zabawki dla 7 latka

Zestaw Tubi Jelly PLANETY to kreatywna zabawka dla 7-latka, który uwielbia eksperymentować i odkrywać tajemnice kosmosu. Ten zestaw umożliwia mu samodzielne tworzenie żelowych planet układu słonecznego, a także kolorowych i sprężystych kul o dowolnych rozmiarach. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia własnych planet, w tym żelowe płyny i aktywator, w wyniku którego żel zamienia się w gotowe do zabawy planety. To świetny sposób na rozwój kreatywności dziecka. 

Propozycja dla marzycieli i przyszłych pisarzy

Multigra Opowiem Ci historyjkę to niezwykła zabawka, która inspiruje do kreatywnego myślenia, a tym samym rozwija wyobraźnię. W zestawie znajduje się 6 kości z wyrazami, kubek oraz instrukcja — zasady gry są jednak niezwykle proste. Po rzuceniu kostkami gracz musi wymyślić jak najciekawszą historię, która zawiera wszystkie wyrazy wskazane przez kostki. Zabawki edukacyjne dla 7 latka, które zachęcają do myślenia, to idealna propozycja dla dzieci w tym wieku.

Tablica dobrego zachowania

Tablica dobrego zachowania Multigra stanowi skuteczną pomoc w procesie wychowawczym. W ciągu tygodnia na tablicy rysuje się ustalone przez dziecko i rodzica symbole, które odzwierciedlają pozytywne lub negatywne zachowania. Za określoną ilość pozytywnych symboli dziecko dostaje punkty, które kolejno może wymienić na nagrody. To nie tylko narzędzie do kształtowania pozytywnych nawyków, ale także skuteczny sposób na budowanie odpowiedzialności i samodyscypliny u dziecka. 

Jakie zabawki edukacyjne wybrać? Podsumowanie

Wybierając zabawki edukacyjne dla dzieci, kluczowe jest dopasowanie ich do pasji i zainteresowań swojej pociechy. Dzieci najbardziej skupiają się na nauce, gdy temat jest dla nich interesujący, dlatego tak ważne jest wybranie zabawek, które pomogą w rozwoju pasji, nauczą samodzielności oraz kreatywnego myślenia. A Ty, masz już zabawkę dla swojego 7 latka?

pixel